ŠKODA originální příslušenství

Proč zvolit originální příslušenství ŠKODA?

 

Snadná montáž

Není nic horšího než před cestou na dovolenou zdlouhavě montovat střešní nosiče. ŠKODA Originální příčníky namontujete raz dva. U většiny modelů není potřeba během montáže nic šroubovat, nosiče stačí zacvaknout a můžete vyrazit.

Široký sortiment

V naší nabídce najdete stovky položek pro všechny aktuální modely vozů ŠKODA. Od gumových koberců, přes sněhové řetězy až po ochranný potah sedadel pro psa.

Prověřeno City Crash testem

Veškeré přepravní systémy ŠKODA musí absolvovat tzv. City Crash test. Nosič zatížený vahou 90 kg musí zůstat na karoserii i při přetížení cca 12 G trvajícím 50 milisekund, což simuluje přetížení při nehodě vozidla. S originálními nosiči ŠKODA zůstane vše na svém místě.

Kvalitní zpracování

Nosiče procházejí mnoha náročnými testy. V různých podmínkách se ověřuje například jejich vodotěsnost, odolnost vůči korozi, nosnost, pevnost nebo životnost. Originální příslušenství se testuje také během tzv. dlouhodobých jízdních zkoušek na 60 000 kilometrů.

Nákup z pohodlí domova

Vyberte si v klidu a pohodě odkudkoliv. Bohatý sortiment příslušenství a dárkových předmětů je vám k dispozici také online. Navíc ke všem participujícím autorizovaným partnerům ŠKODA, máte dopravu zcela zdarma a rádi vám pomohou s instalací příslušenství.

 

Pneumatiky a kompletní kola

Abyste mohli v jakémkoliv ročním období jezdit bezpečně a bez starostí, nabízíme vám široký sortiment kompletních kol a samostatných pneumatik. Navíc díky programu ŠKODA Pneugarance pro vás ani proražená pneumatika nebude znamenat finanční ztrátu.

Kolekce jízdních kol a doplňků

Aktuální nabídka městských, silničních, horských, dětských jízdních kol i elektrokol v designu ŠKODA s vysokou kvalitou, značkovými komponenty a moderním vzhledem

ŠKODA E-shop

Nakupujte pohodlně z domova a vybírejte z bohatého sortimentu příslušenství a dárkových předmětů. Navíc ke všem participujícím autorizovaným partnerům ŠKODA, máte dopravu zcela zdarma.

Nakupujte pohodlně z domova

ŠKODA Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách ŠKODA! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.